SMOK TEŻ NA WAKACJACH

Kończymy zajęcia w tym roku szkolnym  i zapraszamy po wakacjach.

Szkolne Młodzieżowe Ośrodki Koszykówki to program finansowany przez Polski Związek Koszykówki ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, który ze swej strony pokrywa koszty wynagrodzenia trenerów i zakupy specjalistycznego sprzętu potrzebnego do uprawiania tej dyscypliny sportowej, natomiast władze miast zapewniają sale sportowe do prowadzenia zajęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie w naszej szkole już od kilku lat działa  SMOK. Głównym i nadrzędnym celem programu jest popularyzacja koszykówki i zwiększenie liczby dzieci i młodzieży uprawiających tę dyscyplinę sportu.

Bezpłatne treningi koszykówki odbywają się w trzech grupach wiekowych i obejmują ponad 50 uczniów z klas 1-5. Zajęcia cieszą się dużą popularnością i dzieci chętnie korzystają z nich dwa razy w tygodniu. W związku ze zbliżającymi się wakacjami kończymy następny etap szkolenia i zapraszamy wszystkich na treningi od września. Szczególnie czekamy na najmłodszych adeptów koszykówki, którzy 1 września rozpoczną naukę w naszej szkole.