NATALIA, HUBERT I SZYMON LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

Spektakularnym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w Ogólnopolskim  Konkursie Historycznym „PRZYWRÓCIĆ GŁOS NIEZŁOMNYM, NIEOBECNYM NA LEKCJACH HISTORII”.

W konkursie tym NATALIA KUDRAŃSKA  uzyskała tytuł laureata w kategorii praca plastyczna, natomiast SZYMON ŻABA  i  HUBERT BRZOZA zostali laureatami w kategorii prezentacja multimedialna. W przypadku Natalki z jej sukcesem łączy się wyjazd do Strasburga.  O  wielkości osiągnięć świadczy fakt, że praca Natalki zajęła drugie miejsce na 297, natomiast prezentacje Huberta i Szymona były odpowiednio na trzecim i ósmym miejscu. Bardzo się cieszymy i gratulujemy.

Opiekunkami naukowymi  naszych  uczniów były panie: Agnieszka Dulian i Izabela Szczepańska- Żyradzka.