REKRUTACJA NA OPIEKĘ W ŚWIETLICY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023.

Drodzy Rodzice,

informujemy, iż w terminie od 15 czerwca do 15 lipca 2022 roku istnieje możliwość zapisu dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2022/2023.

Rodziców i opiekunów dzieci chętnych do korzystania z opieki w świetlicy szkolnej prosimy o pobranie zgłoszenia ze strony internetowej szkoły (zakładka DRUKI lub REKRUTACJA). Po uzupełnieniu druku należy do 15 lipca 2022 roku przynieść go do szkoły i wrzucić do urny znajdującej się w szatni.

Ponieważ liczba miejsc w świetlicy jest ograniczona, prosimy o zapoznanie się z kryteriami naboru, według których uczniowie będą kwalifikowani do opieki w naszej świetlicy. Regulamin rekrutacji oraz szczegółowe kryteria znajdziecie Państwo w zakładce ŚWIETLICA w artykule REGULAMIN REKRUTACJI UCZNIÓW DO ŚWIEYLICY SZKOLNEJ.

Lista dzieci zakwalifikowanych na zajęcia w świetlicy (jak również uczniów umieszczonych na liście rezerwowej) dostępna będzie w sekretariacie szkoły od dnia 25 lipca 2022 roku.

Rodziców uczniów zakwalifikowanych do opieki w świetlicy szkolnej prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi założeniami organizacyjnymi pracy świetlicy, zawartymi w REGULAMINIE ŚWIETLICY DZIAŁAJĄCEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 18 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W TARNOWIE.

UWAGA ! ! !

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko w formie papierowej!