URSZULA I DOMINIK W GRONIE NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZTWIE

W miniony wtorek 26 kwietnia 2022 r. w auli Akademii Pedagogicznej w Krakowie odbyła się  uroczystość wręczenia dyplomów laureatom małopolskich konkursów przedmiotowych oraz konkursu tematycznego "Od algorytmu do programu". Wśród uczestników gali znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: Urszula Zachara i Dominik Starzycki. Na podkreślenie zasługuje rówież fakt, że Dominik został laureatem aż trzech konkursów: języka polskiego, języka angielskiego oraz chemii, natomiast Ula w konkursie tematycznym była wśród laureatów jedyną przedstawicielką "płci pięknej"

Jesteśmy dumni z Uli i Dominika. Bardzo, bardzo serdecznie gratulujemy uczniom, ich rodzicom i opiekunom naukowym. Życzymy, aby na dalszych etapach edukacji w dalszym ciągu rozwijali swoje naukowe pasje i sięgali po kolejne trofea.