NAJMŁODSZE SMOKI W NASZEJ SZKOLE.

Treningi w szkolnym SMOK-u rozpoczęli uczniowie klas pierwszych i drugich.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole treningi rozpoczęła najmłodsza grupa SMOKÓW czyli klasy pierwsze i drugie. Zajęcia prowadzi pani Ewelina Giża. w każdy wtorek i środę. Zajęcia cieszą się bardzo dużą popularnością, a dzieci szybko przyswajają podstawowe elementy techniki. Najważniejsze, że super się bawią  i rozwijają swoje zainteresowania.

Swoje treningi kontynuują pod kierunkiem Pawła Bojdy grupy złożone z uczniów klas trzecich i czwartych oraz grupa chłopców klas 5. Zajęcia odbywają się w naszej szkole w każdy wtorek i czwartek.

Dziękujemy za wsparcie Polskiemu Związkowi Koszykówki, Ministerstwu Sportu oraz Urządowi Miasta Tarnowa i liczymy na dalszą współpracę w promocji koszykówki.