MÓWCY I Sezonu TLD Junior NAGRODZENI

22 kwietnia w Tarnowskim Teatrze im. L. Solskiego podczas Gali Finałowej miało miejsce podsumowanie I sezonu Tarnowskiej Ligi Debatanckiej Junior i XII sezonu Tarnowskiej Ligi Debatanckiej.

Nasz zespół stanął na podium i zajął III miejsce, ale w kilku kategoriach byliśmy najlepsi:

• Mówcą Fair – Play TLD Junior została Izabela Starzycka z 6a
  • Mówcą I Sezonu TLD Junior został Jan Adamek z 6b

(Na drugim miejscu znalazła się Liliana Dębosz z 6d)

Dodatkowo nasza drużyna podczas debat zdobyła największą liczbę punktów indywidualnych, za co również została nagrodzona.

Gratulujemy całej 12-osobowej grupie, a zwłaszcza mówcom, którzy na przygotowania do wystąpień przeznaczyli znaczną część swojego wolnego czasu.

Kolejne starcia międzyszkolne już za kilka miesięcy. Chętni uczniowie, którzy chcą też debatować w kolejnym roku szkolnym, są już proszeni o zgłoszenie się do opiekunów grupy debatanckiej: p. Moniki Gdowskiej i p. Ewy Szczebak.