DOKONANIE NASZYCH UCZNIÓW Z KLASY Z KLASY 8B DOCENIONO NAWET W WARSZAWIE

We wtorek 5.12.2023r. w siedzibie Muzeum Historii Polski na warszawskiej Cytadeli, odbyła się gala z okazji zakończenia ogólnopolskiego konkursu „Śladami Polskiego Państwa Podziemnego”, przygotowanego we współpracy z Fundacją na Rzecz Wielkich Historii i Fundacją PGE. Wśród laureatów znalazła się drużyna z naszej szkoły: Kania Bartosz, Kawa Bartłomiej, Leśniak Wiktor, Tomaszkiewicz Kacper i Żelazko Michał. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie odnaleźć w swoim otoczeniu osoby związane z ruchem oporu podczas II wojny światowej i nagrać o nich krótki film. Pamiątki historii, które odnaleźli laureaci, trafią do otwartego właśnie Wirtualnego Muzeum Polskiego Państwa Podziemnego. Jurorzy oceniali nadesłane prace pod kątem poprawności historycznej, stopnia wyczerpania tematu, kreatywności i walorów artystycznych.

Uczniom oraz Panu Tomaszowi Przygodzie serdecznie gratulujemy!!!

FILM.