KACPER I ANTONI Z POWODZENIEM REPREZENTOWALI NASZĄ SZKOŁĘ NA KONKURSIE WIEDZY O POLSCE

15 listopada w Szkole Podstawowej Integracyjnej Nr 11 w Tarnowie odbył się I Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Polsce, w którym wzięli udział także uczniowie naszej szkoły: KACPER KUCZEK i ANTONI ŁABNO z kl. 7b. Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty oraz  Urząd Miasta Tarnowa.

Uczestnicy konkursu musieli się zmierzyć z pytaniami z różnych dziedzin: historii, przyrody, literatury i ortografii, wykazać się znajomością przysłów, zabytków, a nawet rozpoznać dania regionalne. Emocje były ogromne, ale też dobra zabawa.

Nasi reprezentanci doskonale sobie poradzili. Na zakończenie konkursu otrzymali dyplom oraz plecaki z wyposażeniem.

Gratulujemy chłopcom oraz ich opiekunce Pani Marcie Kieć- Wielgus.